Hakkımızda

Sistem Tubular

Hakkımızda

Makine Mühendisliği alanında edindiği deneyimlerini idealleriyle birleştirmek isteyen kurucu ortak Nazım Çimen liderliğinde “Sistem Tubular” markası ile 1994 yılında üretim sektöründe faaliyetlerine başlamıştır.
Sektörde her zaman ilklere imza atan Sistem Enerji Üretim San Tic Ltd Şti. düzlemsel güneş enerjisi üretiminden vakum tüplü güneş enerjisi üretimine geçen Türkiye’de ilk firmadır. Yenilikler bununla sınırlı kalmamış, sürekli devam eden Ar-Ge çalışmalarıyla bu kez sadece Türkiye’de değil uluslararası patent almaya layık görülmüş bugünkü basınçlı güneş enerjisi ortaya çıkarılmıştır.
Yatırımlarıyla da adından sıkça söz ettiren firmamız yıllık 30.000 adet güneş enerjisi ve 2000 adet katı yakıtlı kazan üretimi yaptığı fabrikanın yanı sıra vakumlu cam tüp üreten Solar-San Vakumlu Cam Tüp Üretim San Tic A.Ş. firmasının en büyük hissedarlarından ve kurucu ortaklarındandır. Yatırımları Türkiye ile sınırlı kalmayıp Meksika’da da yıllık 30.000 adet güneş enerjisi kapasiteli bir fabrika kuran Sistem Enerji Üretim San Tic Ltd Şti. yurtiçi ve yurtdışında istihdam yaratmaya devam etmektedir.
Şirketimiz bünyesinde ileri teknoloji kullanarak yenilikçi tasarımlar gerçekleştiren mühendis ekibi oluşturulmuştur. Bu sayede ürünlerimizi çok amaçlı ve fonksiyonlu olarak geliştirmek, üretmek ve tüketicilere sunmak imkanına sahibiz.
Sistem Tubular yaygın yurtiçi ve yurtdışı satış ağlarıyla büyümeye devam etmektedir.

 

Kalite Politikamız

Tüm çalışanlarımızın ortak katılımı ve çabaları ile kalite hedefleri doğrultusunda sürekli iyileştirme çalışmaları yapmak; müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak, kalite seviyesini eğitimli teknik elemanlar ile sağlamak; Vakum Tüplü Güneş enerjisi sistemleri sektöründe,rekabet ortamına bağlı olarak, kalitede lider olabilmek için çalışmak firmamızın temel politikasıdır

Misyonumuz ve Vizyonumuz

SİSTEM Tubular kurulduğu günden bugüne kadar içinde bulunduğu sektörün gelişimini yakından takip etmiş, yeniliği ve girişimciliği öncelikli hedefleri arasında görmüştür. Oluşturduğu teknik alt yapısı, bilgi ve deneyimleriyle, kalite sağlamadaki yetenekleriyle bölgemizde sektörün gözdesi olmuştur. Bilgi çağının tüm gereksinimlerini yakından takip eden şirketimiz, insan-merkezli bir felsefeyi önemsemektedir. Müşterinin gereksinimleri karşılanırken, güler yüz, mesleki tecrübe ve iş ahlakı göz önünde tutulmaktadır. Hizmet verdiğimiz kurumsal ve bireysel müşterilerin sektörel ihtiyaçlarını yakından takip ederek, kuramsal çalışmalarla kaliteli ve hızlı bir hizmet anlayışını değişmez ilkemiz olarak görüyoruz. İnsanımızın ihtiyaçlarını karşılarken teknik bilgi ve deneyimlerimizi sonuna kadar kullanmaktayız. Daha güzel yarınların inşa edilebilmesinin, birikimlerin paylaşılmasıyla daha kolay olacağına inanmaktayız.
SİSTEM Tubular, kurulduğu günden itibaren SİSTEM Tubular Vakum Tüplü Güneş Enerjisi Sistemleri Sanayinin ihtiyacı olan güneş enerji sistemlere parça üretimi Sanayi Sektöründe gelişmelere paralel olarak kendini sürekli yenilemiştir. Dinamik bir ruh ve sürekli bir heyecanla bölgemizde ve milli bazda kurumsal faaliyetlerini aksatmadan sürdürmektedir. Kalite sağlamanın teknik bilgi ve deneyimle mümkün olacağını hiçbir zaman unutmayan şirketimiz, bölgesinin gözdesi olmaya, milli şirketler arasında saygın ve yükselen çizgisini korumaya her zaman devam edecektir…